Hakkımızda

>
Hakkımızda

Biz Kimiz?

Türkiye’de yufka üretiminde Termoform makinasını ve MAP ambalajı kullanan ve telif hakkına sahip olan ilk ve tek firmayız.
Yekhanoğlu Unlu Mamulleri; güçlü ve yerli sermaye yapısıyla kısa bir sürede kendini kanıtlamış, üçgen yufkada birinci; genele bakıldığında ise yufka üretiminde ilk 3’te yerini almıştır.

Her biri alanında ihtisas sahibi yaklaşık 70’e aşkın çalışanı ile aylık 260 tonluk unu işleyerek Türkiye’nin en büyük yufka üreticisi olmuştur.
Sektörel anlamda tüm teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyor ve ‘en büyük’ olmanın yanı sıra ‘en iyi’ olarak anılmayı hedefliyoruz.

1904_2_

Neler Yaparız?

Üretim noktasından müşteriye kadar, ürün özelliklerinin bozulmadan taşınması ve depolanmasını sağlayacak tüm önlemleri alarak müşteriye sağlıklı ve güvenli ürünler sunmak ve ürünlerimizin işlem gördüğü her alanda temizlik ve hijyen esaslarını geliştirmek ve Gıda Güvenliği sistemini etkin uygulamak,

Dünden Bugüne

Tamamı öz kaynaklardan karşılanarak Türk sanayisine kazandırılan 2.000 m² kapalı alana sahip modern tesisi,
Ulaşmış olduğu kapasite, kalite ve güvenilir hizmet anlayışı ile kurucusu Mürsel CAN’ın başlangıçta odaklandığı tek konu olan, kendi alanında dev olma isteğinin gerçekleşmiş olması,
Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa’nın en büyük yufka üreticisi olması
Serbest ekonomi ve ihracata önem verilen 2012 sonrası dönemde ulaştığı yüksek kalite seviyesi ile iç ve dış pazarda kendini kanıtlamış ve ürünlerini Avrupa, Avustralya ve Amerika’ya ihraç etmeye başlaması,
YEKHANOĞLU Unlu Mamülleri, sektörünün dev kuruluşu olarak, ülkesinin gurur kaynağı olmayı başarmış ve olmaya devam edecektir.

Misyonumu & Vizyonumuz

MİSYONUMUZ

Kalitede sürekliliği sağlamak ve yüksek teknolojiyi kullanarak nihai tüketicinin 1. sırada tercih ettiği ürün üretmek..

 

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin en uçra bölgelerine ulaşmak ve Dünya’daki 193 ülkeye hizmet sunmak..

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.